DJ Decks prezentuje Mixtape 5. Premiera – 2 września. Lista gości – imponująca!

DJ Decks
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Po 8 latach od ostatniej solowej płyty do rąk fanów trafi Mixtape 5.

Na płycie znajdzie się 12 numerów/rozdziałów napisanych przez 34 raperów. Każde kolejne nagranie jest kontynuacją wcześniejszego. Nieodłącznym elementem albumu jest komiks. 12 numerów i 56 stron komiksu opowiada historię gdzie główny bohater…. Ale to już musicie sprawdzić sami! Na płycie swoje wersy położyli zarówno starzy wyjadacze, jak i młodzi gracze rap sceny. Lista gości na płycie jest wyjątkowo długa i bogata.

Do płyty zakupionej w preorderze dołączony jest plakat i bilet na jedyny koncert promocyjny albumu Mixtape 5 w Poznańskiej Arenie w dn. 7.10.2016 z gościnnym udziałem Fat Joe! DJ Decks to jeden z najbardziej uznanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Razem z Peją przez ponad 15 lat tworzył legendarną formację hip-hopową Slums Attack. Nagrali wspólnie 7 płyt, które zdobyły status Złotych i Platynowych. Na swoim koncie mają też nagrodę Fryderyka.

DJ Decks ma na swoim koncie współpracę z czołówką polskiej sceny hip-hopowej. Współpracował też z zagranicznymi artystami, tj. Onyx, Jeru, Masta Ace.

W 2012 roku został sklasyfikowany na 2. miejscu w rankingu 20 najlepszych polskich producentów hip-hopowych według czasopisma Machina. DJ Decks prywatnie bardzo zaangażowany jest także w sportową rywalizację. Jest zawodnikiem rugby, ukończył 3 Triathlony na dystansie IRONMAN 3.6 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg!

Koncert promocyjny albumu odbędzie się 7 października w poznańskiej Arenie. Wystąpią na nim goście z płyty i sam Fat Joe!

1.Cira/Poszwix/Bezczel
2.Obywatel Mc/Brahu/Rdw
3.Małach/Rufuz
4.Koras/Fu/Juras/Pono
5.Kuba Knap/Stasiak/Ten Typ Mes
6.KęKę/Lukasyno/Kali
7.Ero/Kosi
8.Ry23/Śliwa/Gandzior
9.Vnm/Kaczor/Oxon
10.Słoń/Sarius/Pyskaty
11.Sokół/Pih/O.S.T.R/Kroolik Underwood

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » tanie nasiona siewne