Perfect i Podsiadło na najwyższej scenie w Polsce! [ZDJĘCIA]

Perfect i Podsiadło na najwyższej scenie w Polsce!
fot. Grzegorz Korzec (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Takiego koncertu na Gubałówce jeszcze nie było. Zespół Perfect zgromadził w Zakopanem rekordową liczbę fanów.

– „To wszystko dla Was kochani! Warto było!” – podsumował występ na najwyżej położonej scenie w Polsce Grzegorz Markowski. Dzień później muzycznych emocji zakopiańczykom dostarczył Dawid Podsiadło. W ostatni weekend sierpnia na festiwalu Hej Fest wystąpią Monika Brodka i HappySad.

HappySad zagra na Gubałówce 27, a Brodka 28 sierpnia. Koncerty gwiazd tradycyjnie rozpoczną się wieczorem. Wcześniej publiczność rozgrzeją supporty. W miniony weekend na Gubałówce wszyscy bawili się doskonale. Podczas koncertu Perfect pod sceną nie było ani jednej osoby, która nie znałaby takich przebojów jak „Ewka”, „Autobiografia”, czy „Niepokonani”.

Dzień później na festiwalu Hej Fest zagrał Dawid Podsiadło, który już na początku swojego występu zwrócił uwagę na piękną panoramę Tatr i Zakopanego rozpościerającą się z Gubałówki. Fanom pod sceną nie przeszkadzał nawet deszcz, który zaczął padać podczas koncertu. Publiczność, nawet po bisach, jeszcze długo skandowała imię młodego wykonawcy.

Wcześniej na Gubałówce zagrały supporty. Zespoły u progu kariery w festiwalowym konkursie walczą o uznanie publiczności i nagrody pieniężne ufundowane przez Polskie Koleje Linowe. Zwycięzcom sobotniej bitwy – zespołowi Bezsensu – Grzegorz Markowski wróżył światową karierę muzyczną. W niedzielnym starciu zwyciężyła formacja Hatbreakers.

– Cieszymy się, że festiwal Hej Fest jest coraz bardziej popularny, i że coraz więcej osób przychodzi posłuchać muzyki na Gubałówce. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w koncercie na najwyżej położonej scenie w Polsce. Przed nami jeszcze 6 niezwykłych wydarzeń muzycznych – występy Moniki Brodki, Happysad, Meli Koteluk, Dżemu, Sylwii Grzeszczak i zespołu LemON – mówi Patryk Białokozowicz, członek Polskich Kolei Linowych S.A.

Ceny biletów na Hej Fest zaczynają się od 25 złotych i można je nabyć na platformie eBilet.pl, w salonach Empik, a także w kasach Polskich Kolei Linowych na Gubałówce i Kasprowym Wierchu oraz w Biurach Obsługi Klienta PKL w Kuźnicach, na Gubałówce i na Krupówkach. Kolej linowo – terenowa Gubałówka w dzień koncertów czynna jest do 23:30. Dzieci do lat 12 wchodzą na wydarzenia bezpłatnie. Organizatorami festiwalu są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane oraz agencja eventowa Especto.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » tanie nasiona siewne

Zobacz także

loading...
loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Perfect
PODZIEL SIĘ