Premiera: Debiut amerykańskiego super producenta

Borgeous
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

John Borger, to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej sceny klubowej. Występuje i nagrywa u boku najlepszych, a jego produkcje zdobywają szczyty list przebojów.

Album pt. “13”, to debiut Borgeousa, z hitami “Ride It” i “Wanna Lose You”. Amerykański DJ i producent muzyczny John Borger aka Borgeous, to twórca wielu klubowych przebojów, wśród których m.in. „Invincible”, „This Could Be Love” oraz platynowy w Wielkiej Brytanii singiel pt. „Tsunami”.

Przez wiele lat związany z wytwórnią Spinnin’ Records, w 2016 roku podpisał kontrakt z Armada Music. Na mocy tej umowy, jego label Geousus Records dołączył do rodziny wydawcy z Amsterdamu.

Wydawnictwo „13”, to debiutancki album Borgera, który składa się z 15 różnorodnie brzmiących kompozycji. Od progressive house i funky, aż po drum & bass i electro house.

Każdy fan klubowych dźwięków, znajdzie tutaj coś dla siebie. Materiał powstał przy udziale gwiazd światowego formatu, takich jak Sean Paul, tyDi, Ragga Twins, Lil Jon, Fatman Scoop, 7 Skies czy Neon Hitch. Utwory, które doskonale sprawdzą się nie tylko w klubach i na wielkich festiwalach, ale sprzyjają także obecnym trendom w stacjach radiowych.

Zapraszamy do krainy Borgeousa, muzycznego świata oderwanego od nudnych schematów. Po prostu wsłuchajcie się uważnie, bo ten artysta uwielbia i przede wszystkim potrafi zaskakiwać.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » stoły spawalnicze