Znamy datę premiery Acid Drinkers

Acid Drinkers
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Nowa płyta Acid Drinkers zatytułowana „Peep Show” ukaże się na rynku 23 września.

Zespół zapowiada potężną dawkę mocnych i szybkich riffów i prezentuje okładkę albumu! „Całkowicie nie bierzemy jeńców, ten album to będzie po prostu kop w papę!” – zapowiada płytę Titus.

Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym jesienią Kwasożłopy uraczą swoich fanów.

„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak.

„Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – komentuje Titus.

Płytę będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej. „Peep Show” zostanie wydana przez wytwórnię Makumba Music prowadzoną przez osoby związane z Acid Drinkers.

Materiał został nagrany w Perlazza Studio, za mix odpowiedzialny jest Jacek Miłaszewski.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół muzyczny Warszawa