MUZOTAKTFotorelacjeMela Koteluk i Dżem zagrali na najwyższej scenie w Polsce

Mela Koteluk i Dżem zagrali na najwyższej scenie w Polsce [ZDJĘCIA]
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Takiego koncertu jeszcze w Zakopanem nie było. Na koncercie Dżemu na Gubałówce bawiło się rekordowa liczba fanów. Na prośbę kilkutysięcznej publiczności zespół bisował aż cztery razy.

„Whiskey”, „Wehikuł czasu”, „Listy do M” i „Sen o Victorii” – to tylko niektóre utwory, wykonane przez Dżem na najwyżej położonej scenie w Polsce, na Gubałówce.

REKLAMA

– Emocje były ogromne, pogoda i wyjątkowy nastrój utrzymały się do samego końca, a zespół musiał długo bisować – mówi Joanna z Warszawy, uczestniczka koncertu i fanka Dżemu.

W sobotę na Gubałówce wystąpiła Mela Koteluk. Podczas koncertu zdobywczyni Fryderyka i dwóch platynowych płyt, panowała wyjątkowa, sentymentalna atmosfera. Publiczność mogła usłyszeć na żywo m.in. „Melodie ulotne” i „Armaty”.

Materiały promocyjne partnera

Już za tydzień (10 i 11 września) odbędą się ostatnie koncerty pierwszej edycji Hej Fest, podczas których wystąpią Sylwia Grzeszczak i LemON. Festiwal zorganizowany w Zakopanem przez Polskie Koleje Linowe cieszy się rosnącą popularnością wśród turystów i mieszkańców miasta.

Wkrótce rozstrzygnięty zostanie również konkurs supportów, do którego zgłosiło się ponad 300 kapel. Na ostatniej prostej o zwycięstwo walczą 4 z nich.

W niedzielę Roots Rockets niewielką przewagą głosów pokonał Bibobit, dostając się do finału Konkursu Supportów. Zwycięzcą sobotniej rywalizacji okazał się Bezsensu, zdobywca większej liczby punktów publiczności niż Sayes. W walce o nagrodę główną wezmą udział także Hatbreakers i Kapela Hanki Wójciak.

– Mela Koteluk i Dżem to wykonawcy znani i wielokrotnie nagradzani, ale cieszy nas także coraz większe zainteresowanie występami supportów. To sygnał, że udało się nam sprostać idei Festiwalu Supportów, którą jest przekonanie Polaków, do słuchania i doceniania młodych, ambitnych zespołów. Już w najbliższy weekend dowiemy się, które z nich zdobędą nagrody pieniężne oraz wybiorą się w trasę koncertową – mówi Łukasz Chmielowski, członek zarządu PKL.

Ceny biletów zaczynają się od 25 złotych i można je nabyć na platformie eBilet.pl, w salonach Empik, a także w kasach Polskich Kolei Linowych na Gubałówce i Kasprowym Wierchu oraz w Biurach Obsługi Klienta PKL w Kuźnicach, na Gubałówce.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół muzyczny Warszawa

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA