SIA ujawniła tajemniczy projekt #weareyourchildren.

Polscy fani ledwo co złapali oddech po jej świetnym występie na Kraków Live Festival 2016, a Australijka ponownie dostarcza im niesamowitych wrażeń!

I jak to bywa w jej przypadku – nie tylko słuchowych, ale i wizualnych! Tajemniczy projekt, zapowiadany od kilku dnia na kanałach społecznościowych artystki za pomocą #weareyourchildren, wreszcie ujrzał światło dzienne.

Na VEVO jest już dostępny nowy teledysk SIA, „The Greatest”. W klipie ponownie pojawia się niesamowita Maddie Ziegler, ale nie tylko ona… W utworze „The Greatest” w wersji singlowej oprócz SII usłyszymy również Kendricka Lamara.

SIA cieszy się w Polsce niesłabnąca popularnością. Jej album „1000 Forms of Fear” zdobył w naszym kraju status Diamentowej Płyty, natomiast ostatni krążek „This Is Acting” pokrył się Platyną.

Promujący go singiel „Cheap Thrills” znalazł się na podium najchętniej granych utworów w stacjach radiowych i otrzymał status Diamentowej Płyty.

ZOBACZ TELEDYSK
SIA – THE GREATEST

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół muzyczny Warszawa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!