Doda jako “Niebezpieczna kobieta”. Zobacz nowy teledysk zespołu Virgin!

Virgin
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Doda i Tomasz Lubert po latach znów pracują razem pod szyldem Virgin.

Efektem jest singlowa piosenka “Hard Heart”, która w polskiej wersji nosi tytuł “Niebezpieczna kobieta”. Utwór w wersji anglojęzycznej spodobał się samem Slashowi, z którym Doda miała przyjemność wstąpić na scenie, gdy charyzmatyczny gitarzysta Guns N’Roses gościł w Polsce ze swoim zespołem.

Piosenka “Niebezpieczna kobieta” znajdzie się w najnowszym filmie Patryka Vegi “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, którego premiera nastąpi w listopadzie. Wcześniej, bo w październiku, pojawi się nowa płyta Virgin. Znajdą się na niej zarówno premierowe piosenki, jak i stare przeboje. Oprócz Dody i Tomka Luberta Virgin tworzą obecnie także: ceniony perkusista Piotr “Pniaq” Pniak (m.in. Proletaryat, Reni Jusis, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska) i basista Piotr Olszewski.

Przez siedem lat istnienia grupa Virgin nagrała trzy albumy, z których drugi – “Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – “Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Z wymienionych tytułów pochodzą wielkie przeboje Virgin – “Dżaga”, “Nie zawiedź mnie”, “Kolejny raz”, “Szansa”, “Znak pokoju”, “2 bajki”.

W 2007 roku drogi Dody i Tomka Luberta rozeszły się. Wokalistka rozpoczęła udaną karierę solową, w której trakcie nagrała dwie płyty (“Diamond Bitch”, “7 pokus głównych” – obydwie uzyskały status platynowy), wystąpiła w filmie oraz licznych programach telewizyjnych. Stała się też jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie.

Z kolei Tomek założył zespoły Video i Volver, z którymi odniósł spore sukcesy. Nagrał też pierwszą solową płytę o wymownym tytule “Z miłości do muzyki”. W pochodzącej z niej piosence „Hej” zaśpiewała… Doda.

ZOBACZ TELEDYSK
VIRGIN – NIEBEZPIECZNA KOBIETA

Tekst piosenki
Virgin – Niebezpieczna kobieta

Ktokolwiek widział
Ktokolwiek wie
O tych co skradli serce me
Gdzie moi mili
Dla których ja
Codziennie w płomień, w ogień szłam?

Uwolnij mnie! /2x

Nieposkładani jak puzzle w grze
My nie stworzymy obrazków z mew
Z zachodów słońca
Z poranków gdy lubieżnie patrzę, kiedy śpisz

Uwolnij mnie! /2x
Dotyk twój
Nie chce serca zamyka

Jak serc /4x
Zamykam je

Za dużo przeszłam
Za dużo wiem
Weź ja ze sobą bo drażni mnie
Tę cała miłość
Jak zwał, tak zwał
Na pamięć znam

Tyle Kenów jak ta lalalalala
Finał znam
Każdy kocha jak ta lalalal
Finał znam

Innym rytmem
Serce gra
Tyle Kenów jak ta lalalala
Co mi tam!

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół muzyczny Warszawa