MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyPremiera: Najlepsze taneczne utwory na jesień 2016!

Premiera: Najlepsze taneczne utwory na jesień 2016!
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sony Music Poland i ProLogic Music, prezentują składankę z najlepszymi tanecznymi utworami na tegoroczną jesień.

Jeżeli jesteś fanem nowych brzmień i lubisz aktywnie spędzać wolny czas, to ten zestaw przygotowany został właśnie dla Ciebie!

REKLAMA

Lato i okres wakacji jak szybko nadchodzi, tak szybko się również kończy. Jednak w muzyce nie ma granic i nie liczy się pora roku czy aura za oknem. Wraz z nadejściem jesieni, mamy dla Was kolejną odsłonę naszej serii składanek pt. „Dance For…”.

Wydawnictwo może o mało ciepłym tytule, ale za to z mnóstwem bardzo gorących kawałków! Kiedy spojrzycie na jego tracklistę, to ujrzycie tu m.in. takich artystów jak Lost Frequencies, Phats & Small, Borgeous, Chicane, Dash Berlin, Gareth Emery, Super8 & Tab, Mike Hawkins, KRONO, Fabrikate czy Erick Morillo.

Materiały promocyjne partnera

To jak zawsze 20 hitów, zarówno z klubowych, jak i radiowych list przebojów. Mnóstwo znakomitych gwiazd, których nie znajdziecie na żadnym innym albumie! Utwory „Beautiful Life”, „Thunder & Lightning”, „Turn Around”, „Lost”, „Ride It”, „Mega”, „Love Is The Answer”, „Gold”, „Atari” i „Starships” to produkcje, przy których bawi się cały świat.

Składanka „Dance For Fall 2016”, to zestaw posiadający wszystko czego potrzebujecie, aby urządzić najlepszą imprezę. Doskonale sprawdzi się także podczas podróżowania samochodem, biegania czy na siłowni. Sprawdźcie!

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » immunoterapia

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA