MUZOTAKTPolecamyPoznajcie "Supergirl" w wakacyjnym wydaniu!

Poznajcie “Supergirl” w wakacyjnym wydaniu!
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nie ma osoby, która nie znałaby tej piosenki. Ponad 15 lat temu nucili ją wszyscy – teraz przyszedł czas na jej nową wersję! Poznajcie „Supergirl” w wakacyjnym wydaniu!

REKLAMA

Ponad 15 lat temu cała Europa szalała na punkcie tej piosenki. Teraz piosenka The Reamonn „Supergirl” doczekała się zupełnie nowej, wypełnionej po brzegi świetnymi beatami, wersji. A wszystko to za sprawą Alle Farben i YOUNOTUS oraz Anny Naklab – wokalistki o wspaniałym głosie, który wnosi do piosenek niebywały czar i lekkość. Piosenkarka ma na swoim koncie UK TOP5 hit, który nagrała razem z Parra for Cuva – cover Chrisa Isaaka „Wicked Games”. Teraz przyszedł czas na kolejny, którym niewątpliwie jest „Supergirl”.

Alle Farben to artysta, dj, ale przede wszystkim – miłośnik muzyki. Jego ostatni wakacyjny hit „She Moves” feat. Graham Candy podbił rozgłośnie radiowe w całej Europie. Teraz Farben gotowy jest na kolejny letni przebój, razem ze swoją „super-girl” Anna Naklab.

Materiały promocyjne partnera

YOUNOTUS to odkrycie prosto z Berlina. Grego i Tobias są duetem producenckim, który z każdej piosenki stara się wydobyć to co najlepsze i zrobić z niej wielki hit. Pracowali dla jednych z najbardziej znaczących wytwórni w Niemczech, takich jak Kallias i Love Matter. Dołożyli wszelkich starań, aby „Supergirl” brzmiało lekko, tanecznie i wakacyjnie.

[dropcap]Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS – Supergirl[/dropcap]

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA