MUZOTAKTTeledyskiMary Komasa: Premiera wyjątkowego klipu "Oh Lord"!

Mary Komasa: Premiera wyjątkowego klipu “Oh Lord”!
M

REKLAMA
REKLAMA

Na oficjalnym kanale youtube Mary Komasy pojawił się nowy teledysk artystki.

Video do utworu ‘Oh Lord’ wyreżyserowała jedna z najbardziej znanych fotografek na świecie Paola Kudacki. Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu.

REKLAMA

Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu, ukazującą pełen emocji i ekspresji wokal Mary. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrass’u oraz nowoczesnej elektroniki.

Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze.

Dlatego tak istotnym było wybranie aparatu, który gwarantowałby swobodę oraz spontaniczność, wybór padł na iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nie ingerującą w naturalne emocje realizacje, dzięki czemu uzyskany został wzruszający efekt.

Dodatkowy materiał został nakręcony w Meksyku, na starym cmentarzu na Jukatanie oraz w nowojorskiej pracowni Paoli Kudacki. Utwór ‘Oh Lord’ pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.

ZOBACZ TELEDYSK
MARY KOMASA – OH LORD

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » immunoterapia

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA