Cara Delevingne zerwała ze swoją dziewczyną St. Vincent?

Cara Delevingne zerwała ze swoją dziewczyną St. Vincent?
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Jeszcze nie tak dawno, plotkarskie media zza oceanu donosiły o zaręczynach aktorki i modelki Cary Delevingne z wokalistką i gitarzystką St. Vincent. Teraz mówi się o rozstaniu.

Gwiazda “Legionu samobójców” zerwała z rockmanką z uwagi na prace i związane z nią czasochłonne obowiązki. Aktorka podobno była zbyt zajęta promowaniem filmu.

– Nadal zależy im na sobie, ale presja związku na odległość była zbyt duża – zdradza informator “The Sun”.

– Problemy były widoczne na urodzinach Cary, na których St. Vincent się nie pojawiła. Zamieściła natomiast mało wyszukaną wiadomość na Instagramie. Postanowiły się rozstać, ale chcą pozostać kumpelkami.

Artystki spotykały się ponad rok. Już kilkukrotnie plotkarskie media donosiły o ich zaręczynach.

Dorobek Annie Clark, jak naprawdę nazywa się St. Vincent, zamyka imienny album, który ukazał się w lutym 2014 roku. Artystkę można było usłyszeć na nowej płycie The Chemical Brothers, “Born in the Echoes” (2015).

Cara Delevingne ostatnio zagrała w filmach “Papierowe miasta” i “Legion samobójców”. Obecnie pracuje na planie “Valerian i miasto tysiąca planet” Luca Bessona.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!