MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertySoniamiki rusza w jesienną trasę BWA Tour po Polsce z albumem “Federico”

Soniamiki rusza w jesienną trasę BWA Tour po Polsce z albumem “Federico”
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Już 14 października Soniamiki rozpocznie jesienną trasę koncertem w klubie Dwa Światy w Toruniu!

Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu “Federico” p.t. “BWA”. W klipie, który ukaże się pod koniec miesiąca, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu “Ida”.

REKLAMA

BWA Tour obejmuje najważniejsze miasta na muzycznej mapie Polski. “Federico”, trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: “Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost,” pisze Jacek Marczuk z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: “bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album.”

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.

Materiały promocyjne partnera

Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi.

Za pracę nad „Federico” odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA