Michael Buble na dużym ekranie: Tour Stop 148!

Michael Buble
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

„Michael Bublé – TOUR STOP 148” to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak w pierwszym rzędzie podczas koncertu wyjątkowego artysty.

Całkowicie wyprzedane koncerty na trasie To Be Loved Tour obejrzały łącznie dwa miliony fanów fenomenalnego wokalisty. „Michael Buble – TOUR STOP 148”, zostanie zaprezentowany na kinowych ekranach Multikina w poniedziałek 26 września. Niespełna miesiąc później – 21 października – na sklepowe półki trafi nowy album artysty “Nobody But Me”.

Każdy krok Michaela Bublé rejestrowała ekipa filmowa, dzięki której powstał „Michael Bublé – TOUR STOP 148”, dokument muzyczny wypełniony hitami kilkukrotnego zdobywcy nagrody Grammy. Usłyszymy między innymi “Home”, “Haven’t Met You Yet”, , “Feelin’ Good” i inne przeboje.

Ale to nie wszystko! Będzie można także wejść za kulisy i podejrzeć, jak ekipa Bublé przenosi się z miasta do miasta, z kraju do kraju, z kontynentu na kontynent – i tak przez dwa lata! Dodatkowo, specjalnie dla widzów kinowych, twórcy dokumentu przygotowali specjalny piętnastominutowy wstęp z udziałem Michaela Bublé.

„Michael Bublé – TOUR STOP 148” ucieleśnia humor i urok występów wspaniałego artysty. Dzięki filmowi widzowie dowiedzą się, jak wygląda codzienne życie w trasie koncertowej i jakie przeszkody musi codziennie pokonywać team Bublé. Efektem końcowym są bezbłędnie wykonane, perfekcyjne show każdego wieczoru.

Reżyser Brett Sullivan uchwycił fascynację i emocjonalne zaangażowanie, które jest potrzebne, by dostarczyć widzom rozrywki o ogromnej skali i ambicji. Co i rusz dowiadujemy się czegoś nowego o członkach ekipy technicznej, artystach, ich związkach i poświęceniu.

„Michael Bublé – TOUR STOP 148” będzie można zobaczyć 26 września 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rybnik, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Natomiast 21 października ukaże się nowa płyta Michaela Buble zatytułowana “Nobody But Me”. Wydawnictwo promuje singiel o tym samym tytule. Album “Nobody But Me” Michael Buble nagrywał w Los Angeles I Vancouver.

Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz zapierające dech interpretacje klasyków. Wśród nich: “My Baby Just Cares For Me”, “The Very Thought of You”, “God Only Knows” Briana Wilsona i “I Wanna Be Around” Johnny’ego Mercera. Wśród gości na płycie “Nobody But Me” pojawili się Meghan Trainor i Black Thought z The Roots. Współprducentem wydawnictwa jest John Carlsson, Alan Chang i Jason “Spicy G” Goldman. Album ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o trzy dodatkowe utwory.

– Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze.

Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością – opowiada Michael Buble.

POSŁUCHAJ SINGLA
MICHAEL BUBLE – NOBODY BUT ME

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele