Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży i Margaret na Verva Street Racing!

Margaret
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Tegoroczna VERVA Street Racing to nie tylko motoryzacja. Flagowe wydarzenie PKN Orlen organizowane w nowej formule to także muzyka!

17 września na Błoniach PGE Narodowego pojawią się także największe gwiazdy polskiej muzyki: Kayah, Cleo, Afromental, Grzegorz Hyży oraz Margaret!

Koncerty największych artystów polskiej sceny muzycznej to kolejna nowość jaką przygotowaliśmy dla uczestników VERVA Street Racing – Narodowego Festiwalu Motoryzacji. Postanowiliśmy dobrać nazwiska artystów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie – tłumaczy Rafał Pasieka, dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

Uczestnicy będą mogli zobaczyć i posłuchać młodziutkiej Margaret, znanej z hitu „Thank You Very Much”, rockandrollowego, pełnego energii zespołu Afromental, który już nie raz udowadniał, że na scenie nie mają sobie równych.

Na scenie pojawi się również dziewczyna o słowiańskim uroku, czyli Cleo, a imprezę zamkną koncerty Grzegorza Hyżego oraz niezastąpionej wokalistki, kompozytorki, autorki wielu hitów – Kayah! To jednak nie koniec niespodzianek! Przewodnikami po wszystkich atrakcjach będą znani wszystkim prowadzący, czyli Marcelina Zawadzka oraz jak zawsze zaskakujący Jankes!

Zapraszamy na VERVA Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji, który w tym roku odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego już 17 września 2016 r. Wstęp wolny!

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ