Duet Chillove prezentuje nowy klip do piosenki “My Eyes”

Chillove to projekt muzyczny, który od 2014 roku współtworzą Anna Szul i Waldemar Maszyński.

Zanim powołali do życia Chillove, pracowali wspólnie przy okazji innych projektów muzycznych. Ania pochodzi z Krosna, gdzie ukończyła liceum muzyczne, a później studiowała na wrocławskiej Politechnice. Waldek, oławianin, absolwent oławskiej Szkoły Muzycznej (dzisiaj jej nauczyciel), ukończył liceum muzyczne a później Akademię Muzyczną we Wrocławiu.

Chillove zaczął krystalizować się we wrocławskich klubach, grając własne interpretacje znanych przebojów z pogranicza jazzu, soulu, popu. Zamiłowanie do tych gatunków i świata wirtualnych instrumentów zaowocowało autorskim materiałem, nad którym zaczęli pracować w lutym 2015 roku.

Ich muzyka to synteza wielu gatunków muzycznych, wynikających z licznych, często bardzo odległych od siebie inspiracji. Ich zdaniem najważniejsze w muzyce jest to, by była autentyczna i płynęła z serca.

W grudniu 2015 roku wydali EP-kę pt. “Great Deal”. Dziś prezentują singiel “My Eyes” z nadchodzącej płyty “29/9”, która ukaże się na rynku już 7 października br.

29/9/2015 roku powstała właśnie ta piosenka. My Eyes trafiło na naszą EP jako utwór z “ostatniej chwili”. Powstał w 15 minut, i 30/9 był już nagrany. Otworzył nam wiele drzwi, rozbrzmiewał w Markomania, Radio RAM, Radio Wrocław Kultura. Ten wieczór 29/9 – choć wtedy nie wiedzieliśmy tego – był wielkim krokiem do miejsca w którym dzisiaj jesteśmy.
Bardzo DZIĘKUJEMY:
Anna Zielińska z PHOTOHOLIC STUDIO za dwa upalne dni w basenie i wiele godzin montażu. Rozumiemy, że My Eyes to już Twoja znienawidzona piosenka 😉 p.s. 100 lat z okazji urodzin!!!! 🙂
Miarka Selfmade – za stroje, dzięki Tobie jesteśmy tacy ładni 😉
Dyrektorowi OCKF Panu Dariuszowi Witkowskiemu za życzliwe podejście do problemu i umożliwienie nieograniczonego dostępu do “basenu” oławskiego.
Rodzinie, że jest ogromnym wsparciem.
Posyłajcie w świat… – Chillove

ZOBACZ TELEDYSK
CHILLOVE – MY EYES

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!