Wiz Khalifa też lubi “Stranger Things”

Wiz Khalifa
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Wiz Khalifa dołącza do coraz większego grona artystów zainspirowanych “Stranger Things”. Usłyszeć to można w nowej piosence.

Niedawno własną interpretację tematu przewodniego zaprezentowała niemiecka elektroniczna formacja Tangerine Dream. Teraz po ten sam muzyczny motyw sięgnął twórca z zupełnie innego muzycznego środowiska.

Raper Wiz Khalifa wykorzystał sample z kompozycji w swoim nowym kawałku zatytułowanym… “Stranger Things”. W utworze gościnnie udziela się J.R. Donato. Jak wyszło, można sprawdzić poniżej. Na Twitterze można z kolei zobaczyć odpowiednio stylizowaną okładkę singla.

Akcja “Stranger Things” rozgrywa się w latach 80. Serial opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, Willa (Noah Schnapp), który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Brown).

W obsadzie znaleźli się ponadto: Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler).

Netflix zamówił drugi sezon “Stranger Things”. Serial doczeka się 9 nowych odcinków, które trafią na platformę w 2017 roku. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie.

Wiz Khalifa to amerykański raper, autor piosenek i aktor. Na koncie ma 6 długogrających płyt, z których ostatnia to “Khalifa” z lutego 2016 roku. Wielkim sukcesem był nagrany z Charliem Puthem i opublikowany w marcu 2015 roku utwór “See You Again” z filmu “Szybcy i wściekli 7”.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » http://penetratory.pl/african-mango-900/