Chillove – „29/09“

Chillove
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Chillove to projekt muzyczny, który od 2014 roku współtworzą Anna Szul i Waldemar Maszyński.

Chillove zaczął krystalizować się w 2014 roku, we wrocławskich klubach, grając własne interpretacje znanych przebojów z pogranicza jazzu, soulu, popu. Zamiłowanie do tych gatunków i świata wirtualnych instrumentów zaowocowało autorskim materiałem, nad którym zaczęli pracować w lutym 2015 roku.

Ich muzyka to synteza wielu gatunków muzycznych, wynikających z licznych, często bardzo odległych od siebie inspiracji. Ich zdaniem najważniejsze w muzyce jest to, by była autentyczna i płynęła z serca.

Utwory Chillove rozbrzmiewały na antenie Radia Ram oraz programu Trzeciego Polskiego Radia. Można je było usłyszeć w “Markomanii” Marka Niedźwieckiego, a „Tell Me” trafiło do zestawu piosenek „Listy Przebojów Trójki”.

Chillove miało okazję występować między innymi na bardzo prestiżowym wrocławskim festiwalu Citysounds, a także na Songwriter Łódź Festiwal.

W kwietniu 2016 roku podpisali kontrakt z Agencją Polskiego Radia i 7 października 2016 ukaże się ich pierwsza długogrająca płyta.

Tracklista:

1. Lovers II
2. Music Is My Cover II
3. My Eyes
4. Tomorrow
5. Słowa
6. Bądź
7. List
8. Nocnopulsuje
9. Wiatr, deszcz i czas
10. 29/9 Post Scriptum

Wydawca: Agencja Muzyczna Polskiego Radia
Premiera: 07.10.2016

Wydawnictwo objęte patronatem medialnym MUZOTAKT.pl

ZOBACZ TELEDYSK
CHILLOVE – MY EYES

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!