2 edycja Warsaw Drum Festival 2016

Warsaw Drum Festival
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Formuła FUN i PRO to tylko niektóre z nowości drugiej edycji Warsaw Drum Festival – wydarzenia dedykowanego w tym roku nie tylko muzykom, ale wszystkim tym, którzy chcą spróbować swoich sił w grze na perkusji.

Tegoroczne spotkanie z rytmem poszerzono o warsztaty przeznaczone dla osób, które nie grają na żadnym instrumencie, ale mają ochotę na nowe wyzwania.

Na uczestników czekają m.in.: Drum Fitness – zajęcia perkusyjne dla dorosłych, występ Dharniego, jednego z najlepszych beatboxerów na świecie, warsztaty tworzenia beatów elektronicznych, panele o nowoczesnej edukacji muzycznej.

Warsztaty formuły FUN (1.10.16) będą się odbywać aż w czterech równoległych strefach a wstęp do dwóch z nich jest bezpłatny, wystarczy zarezerwować wejściówkę na www.drumfestival.pl.

Tego samego dnia, w strefie Drum Academy będą prowadzone warsztaty perkusyjne dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem znakomitych muzyków.

Przewidziano także zabawy dla najmłodszych, przez całą sobotę dzieci będą mogły uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach muzyczno-ruchowych, zbudować swój zestaw perkusyjny lub nauczyć się sztuki beatboxerskiej.

Formuła PRO (8.10.16) jest skierowana do muzyków, młodych adeptów sztuki perkusyjnej – osób, które już miały kontakt z instrumentem i szukają inspiracji, ścieżek rozwoju. Tu odbędą się intensywne treningi, szkolenia, spotkania z zawodowcami.

Na scenie pojawią się m.in. Bartosz „Mr. Shuffle” Niebielecki (z zespołem występującym z Anitą Lipnicką), Kazimierz Jonkisz i Krzysztof Dziedzic oraz Michael Schack, który wieczorem zagra również na koncercie finałowym.

Festiwal odbędzie się w dwóch lokalizacjach: 1.10 w Centrum Promocji Kultury na Pradze Południe (FUN) i 8.10 w klubie Hybrydy (PRO). Dodatkową atrakcją pierwszego dnia imprezy będzie ogłoszenie wyników konkursu dla młodych perkusistów Stargate Drum Contest. Finalistów, którzy wystąpią podczas koncertu, wybiorą internauci.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » http://penetratory.pl/najlepszy-spalacz-tluszczu-ranking-2016/

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!