Enrique Iglesias: Seks i miłość w Krakowie! Szczegóły koncertu w Polsce!

Enrique Iglesias
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Pod hasłem “Sex & Love” odbędzie się najnowsza trasa koncertowa Enrique Iglesiasa, która obejmie także Polskę. Muzyk wystąpi 16 grudnia w Tauron Arenie Kraków, po blisko dekadzie nieobecności w naszym kraju.

Enrique Iglesias to zdobywca blisko 500 nagród, autor 10 studyjnych albumów, nazywany przez wielu królem latynoskiego brzmienia. W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt.

W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek “Enrique” (1999) z wielkim hitem “Bailamos”, który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

Enrique już drugą dekadę utrzymuje się na szczycie. Jego dziesiąty w karierze album “Sex and Love” ukazał się w 2014 roku. Zestaw był w roku wydania 7. najczęściej słuchanym albumem na Spotify.

Sprzedaż biletów rusza 22 września 2016 roku.

Na koncercie w Krakowie na pewno każdy fan artysty chciałby usłyszeć takie przeboje jak: “Bailamos”, “Rhythm Divine”, “Could I Have This Kiss Forever” czy “Hero”. Czy Enrique Iglesias zaśpiewa je fankom w Tauron Arena Kraków?

POSŁUCHAJ HITU
Enrique Iglesias – DUELE EL CORAZON

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » http://penetratory.pl/najlepszy-spalacz-tluszczu-ranking-2016/

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!