Ada Szulc powraca! Nowy elektropopowy zespół Helolove! [VIDEO]

Ada Szulc powraca! Nowy zespół Helolove!
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Finalistka X Factora znów nagrywa i mówi Helolove. Takiej Ady Szulc jeszcze nie znacie!

Ada Szulc, finalistka I edycji programu X Factor, powraca z nowym zespołem i… zaskakuje. Elektropopowy Helolove jest efektem wieloletniej przyjaźni, ale i długiej rozłąki, która pozwoliła na nowo odnaleźć własną tożsamość.

„Pomimo, że rozeszliśmy się w różnych kierunkach, świat udowodnił, że pewnych przyjaźni nie da się zastąpić. Znów chcemy być razem i grać swoją muzykę. Nazywamy ją Helolove”.

Pierwszym utworem zapowiadającym twórczość zespołu jest „Hide&Seek”.

“Ten utwór to dialog między dwiema stronami, dwiema wersjami jednej i tej samej osoby i walką między nimi. Wszyscy znajdujemy się między pewnymi biegunami – można tu mówić o gorszej i lepszej wersji siebie, ale równie dobrze może być to opis podejmowanych codziennie wyborów” – mówi wokalistka.

Teledysk do piosenki powstał pod koniec sierpnia w Lesie pomiędzy Źrebcami, a Chrzanowem.

“Jak sama nazwa wskazuje, Hide&Seek opowiada o zabawie w chowanego: z samym sobą, ze swoim alter ego… W teledysku chcieliśmy pokazać właśnie ten pościg będący równocześnie ucieczką przed tym, co nas trzyma przy ziemi, sprawia, że nie żyjemy prawdziwie i w pełni” – wyjaśnia gitarzysta Tomek Świątek.

Zespół Helolove istnieje od 2015 roku, a decyzja o jego założeniu zapadła spontanicznie podczas jednego ze spotkań przy kawie.

“Każde z nas szukało wtedy projektu, w którym mogłoby wyrazić siebie. Jesteśmy przyjaciółmi od wielu lat. Wychowywaliśmy się razem i wzajemnie kształtowaliśmy swoje życie – poglądy, fascynacje, gusta…  Helolove stał się więc wypadkową naszych osobowości i tego, co nas na obecną chwilę w życiu spotyka i inspiruje” – zapewniają muzycy.

Członkowie Helolove pracują obecnie nad debiutancką płytą. W planach mają też serię koncertów. Zespół tworzą: Ada Szulc, Tomek Świątek, Krzysiek Taborski oraz Szymek Śmietana.

Wokalistka Ada Szulc znana jest m.in. z udziału w I edycji telewizyjnego programu X Factor. Po jednym z występów zachwycona jurorka Maja Sablewska mówiła: „To był wielki zaszczyt móc ciebie słuchać”.

W 2013 roku Ada Szulc razem z dj Adamusem nagrała płytę „1000 miejsc”, będącą muzyczną podróżą po elektronice – od chill-out poprzez avant pop do deep house. Wcześniej nagrała też piosenkę do filmu „Big Love” Barbary Białowąs.

Tomek Świątek, Krzysiek Taborski i Szymek Śmietana to twórcy pop-rockowej formacji Chilitoy. Debiutancka płyta zespołu ukazała 30 listopada 2013 roku. Podczas pracy nad kolejnymi utworami do zespołu dołączyła Ada. Nowy materiał ukaże się pod szyldem Helolove.

POSŁUCHAJ SINGLA
HELOLOVE (ADA SZULC) – HIDE & SEEK

Tekst piosenki
Helolove – Hide & Seek

We could start
Playing hide&seek, babe
Counting lies
There’s a lot of time to escape

I have much fun to watch you run away
Althought you try
You’ll never find
The place that will be shelter

There’s no time to live someone else’s life
So decide which one of your lies you are
When your thoughts spin around
All this things that you want to hide
When your heart spins around
When your heart, heart, heart

You’re so lost
But I’m not gonna chase you
Cause’ you’re the one
Who’s able do describe your role
Can’t you see babe
That’s not your game from now?
How hard you have not tried
It’s just the time
To forget me

Forget it!
Forget it!
To forget me

There’s no time
To live someone else’s life
Decide
Which one of your lies u are

When your thoughts spin around
All these things, that u wanna hide
When your heart spin around, when your heart, when your heart heart

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele podłogowe