MUZOTAKTTeledyskiMannequin Mars: Zobacz teledysk "Oh My Gosh"

Mannequin Mars: Zobacz teledysk “Oh My Gosh”
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół Mannequin Mars tworzą dwaj bracia – Kamil i Adeeb, którzy dzielą swój czas między Polską a Danią, gdzie studiują i pracują na co dzień.

Mannequin Mars
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Ich muzyka to pop i dance w najlepszym gatunku. Zaledwie rok po rozpoczęciu działalności, zespół z piosenką “You Can Not Love Me”, wygrał międzynarodowy konkurs The JJP Mixing Competition na najlepszą aranżację utworu.

REKLAMA

Jego organizatorem był Jack Joseph Puig, producent i zdobywca Grammy, który w dorobku ma m.in. współpracę z The Rolling Stones, Lady Gagą, Fergie, Green Day, No Doubt czy Sheryl Crow.

Po tym sukcesie, zespół wypuścił do stacji radiowej utwór „Killer on the Dance Floor”, który odniósł spory sukces w rozgłośniach radiowych Danii i … Rosji.

Materiały promocyjne partnera

W 2016 roku bracia zdecydowali się na udział w programie telewizyjnym “Must Be the Music – Tylko Muzyka”, gdzie zaprezentowali swój nowy utwór “Oh My Gosh”.

Zdobyli bardzo przychylne recenzje jurorów, którzy dostrzegli ich oryginalność i pełną gotowość do rozpoczęcia swojej muzycznej kariery w Polsce.

Bracia Kamil i Adrian w pełni odpowiadają za swoje produkcje, stylizacje i teledyski. Podkreślają, że chcą tworzyć muzykę, przy której wszyscy będą się dobrze bawić. Premiera debiutanckiej płyty przewidziana jest na wiosnę 2017 r.

ZOBACZ TELEDYSK
MANNEQUIN MARS – OH MY GOSH

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele podłogowe

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA