MUZOTAKTKonkursyZgłoś sięW Warszawie i Białymstoku ruszają przesłuchania zespołów - Rock na Bagnie 2017

W Warszawie i Białymstoku ruszają przesłuchania zespołów – Rock na Bagnie 2017
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Od października 2016 do kwietnia 2017 odbywać się będą przesłuchania zespołów chcących otworzyć pierwszy i drugi dzień festiwalu Rock na Bagnie VII, który odbędzie się w dniach 30.06 – 01.07.2017 r. w Goniądzu.

Organizatorzy zapowiadają, że cały line-up poznamy do końca 2016 r. oprócz zespołów, które będą otwierały dwa poszczególne dni festiwalu a zostaną wyłonione w trakcie przesłuchań. Finalistów poznamy w kwietniu 2017 r.

REKLAMA

Przesłuchania odbywały się będą w:

– Warszawa – Ośrodek Kultury OKO, zgłoszenia należy wysyłać na adres: mp3@radiobunt.com (nadesłane pliki będą prezentowane w Radio Bunt)

Materiały promocyjne partnera

– Białystok, HARY PUB w każdy drugi piątek miesiąca. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kontakt@harypub.pl

Spośród zespołów które w okresie od października 2016 do marca 2017 zagrają podczas eliminacji zostaną wyłonione dwa, które zagrają na koncertach finałowych w kwietniu, a następnie rozpoczną dwa kolejne dni festiwalu.

Docelowo podczas Rock na Bagnie VII zagra około 30 wykonawców z kraju i zagranicy a już wiemy, że wśród nich będą m.in.: THE CORPSE, WAŃKA WSTAŃKA & THE LUDOJADES, SEXBOMBA, DUSSELDORF, LONG WAY TO GO, to jednak dopiero początek listy wykonawców, których sukcesywnie organizatorzy ogłaszają na swojej stroniewww.rocknabagnie.pl

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » eleganckie podłogi

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA