MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyArmin Van Buuren: Nowa odsłona "A State Of Trance" z Ibizy

Armin Van Buuren: Nowa odsłona “A State Of Trance” z Ibizy
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W tym roku, świętujemy 15 lat najpopularniejszej, radiowej audycji na świecie. Z tej okazji, ukaże się kilka bardzo ciekawych wydawnictw.

Oto pierwsze z nich, kompilacja “A State Of Trance Ibiza 2016”, w zmienionej formie i z zupełnie nowym designem.

REKLAMA

Najbardziej utytułowany DJ na globie, ponownie zabiera nas na Ibizę! Najpierw, przez kilka lat gościliśmy w legendarnym klubie Amnesia, następnie byliśmy w Space, a potem w kompleksie hotelowym Ushuaia. Teraz powracamy na Białą Wyspę, w odświeżonej odsłonie serii „A State Of Trance”.

Po ogromnym sukcesie kompilacji „Universal Religion”, Armin Van Buuren kieruje się w stronę swojej flagowej marki, tak uwielbianej przez miliony fanów, rozsianych niemal po wszystkich kontynentach.

Materiały promocyjne partnera

Wydawnictwo pt. „A State Of Trance Ibiza 2016”, to zupełnie nowa część w rodzinie ASOT.

Dwie płyty, na których znalazło się 37 produkcji. Mnóstwo premier, od znanych gwiazd sceny klubowej, jak Arty, Kryder, Cosmic Gate, Omnia, Protoculture, KhoMha, Mark Sixma, Super8 & Tab, DRYM, Markus Schulz, Jorn Van Deynhoven czy Simon Patterson. Już ten skład gwarantuje najwyższy poziom emocji, ale to jeszcze nie wszystko.

Dodatkowo są tu dwa nowe utwory Armina Van Buurena! Pierwszym jest „Flashlight” z Orjanem Nilsenem, znany z show „Armin Only: Embrace”. Zaś drugim „The Race”, nagrany wspólnie z Dave’em Winnelem. Super bonus, stanowią także remiksy do utworów z albumu „Embrace”.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » eleganckie podłogi

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA