Wygraj bilet na koncert Natalii Kukulskiej we Wrocławiu [KONKURS]

Natalia Kukulska
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

22 października o godz. 19.00, na scenie Wrocławskiego Klubu ANIMA wystąpi Natalia Kukulska.

Będzie to koncert po którym niewątpliwie można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery, analogowych, elektronicznych brzmień i utworów z ostatnich płyt.

Natalia wraz z muzykami planuje też parę niespodzianek w postaci kilku starszych swoich piosenek w nowych odsłonach. Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym.

Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję.

W swojej “dorosłej” karierze nagrała 8 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi platynowej płyty. „Ósmy Plan” to jej najnowszy, podwójny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix” wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży.

O ostatniej płycie możemy przeczytać: „Dzieło skończone. Najlepsza płyta w karierze Natalii. Spokojnie nadaje się na materiał eksportowy.” ( T-Mobile Music.pl ).

„To najlepszy album w jej dorobku. Pokazuje Natalię jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej.” ( Onet )

Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: “Ósmy plan” (2015) „CoMix” (2010), „Sexi Flexi” (2007), „Natalia Kukulska” (2003), „Tobie” (2001), „Autoportret” (1999), „Puls” (1997), „Światło” (1996 ).

Bilety dostępne od 1 października 2016 r.

Album Natalii Kukulskiej Ósmy Plan zawiera dwa krążki.

Na płycie pierwszej znajduje się 11 utworów. W tym 10 premierowych tytułów i zaskakująca wersja polskiego przeboju grupy Rezerwat z lat 80., pt. “Zaopiekuj się mną”, wykonana w duecie z Krzysztofem Zalewskim.

1. Pióropusz
2. Miau
3. Ósmy plan
4. Na koniec świata
5. W nosie
6. Dyspensa
7. Myśli poczochrane
8. Chowam się
9. Zaopiekuj się mną feat. Krzysztof Zalewski
10. So natural
11. My

Wszystkie utwory poza coverem i piosenką So Natural, to wspólne kompozycje Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Teksty są autorstwa Natalii a za produkcję i grę na syntezatorach, klawiszach oraz instrumentach perkusyjnych odpowiada Michał.

Usłyszeć można również Michała Grotta na basie, Marcina Borsa, który wyprodukował duet z Krzysztofem Zalewskim oraz Atom String Quartet, który zagrał w jednym z utworów. Piosenka So natural to wspólna kompozycja Natalii i Konrada Bilińskiego, który odpowiada również za warstwę klawiszową w tym utworze a słowa napisał Paweł Rosak.

Drugi krążek to Ósmy plan – Live in Alvernia Studios, nagrany wspólnie z Atom String Quartet.

1.Chowam się
2. Miau
3. Ósmy plan
4. Na koniec świata
5. Pióropusz
6. So natural
7. To jest komiks.

Utwory zostały nagrane na tzw. setkę w jednym z najlepszych studiów w Polsce – Alvernia Studios pod Krakowem. Dźwięk zarejestrował Piotr Witkowski a za miksy odpowiedzialny jest Leszek Kamiński.

Oprawę graficzną albumu stworzył Adam Żebrowski, z którym wokalistka pracuje nie pierwszy raz. Poprzedni album “Comix” został doceniony za grafikę nominacją do Fryderyka a sam autor odpowiada min. za szatę graficzną Opery Narodowej.

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA KUKULSKA – NA KONIEC ŚWIATA

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA KUKULSKA – MIAU

KONKURS

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl – do wygrania dwa podwójne bilety na koncert Natalii Kukulskiej, który odbędzie się 22 października br. we Wrocławiu!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady:
1. Polub fanpage MUZOTAKT.pl
2. Polub profil MUZOTAKT.pl na Instagramie
3. Wymień tytuły wszystkich solowych płyt Natalii Kukulskiej.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 października 2016r. pod adresem: [email protected]

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 16 października br.
Życzymy powodzenia!

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele na podłoge