MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleRusza trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2015

Rusza trasa koncertowa “Lata z Radiem” 2015
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Już w najbliższą sobotę 27 czerwca rusza największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję Radiowej Jedynki – „Lato z Radiem”.

REKLAMA

Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach na terenie całego kraju. W najbliższy weekend „Lato z Radiem” zawita do Uniejowa i Włocławka. W sobotę 27 czerwca w Uniejowie na scenie ustawionej na boisku przy termach zagrają Szafa Gra, Pectus, Formacja Nieżywych Schabuff oraz gwiazda wieczoru – zespół Enej. Dzień później, w niedzielę 28 czerwca, „Lato z Radiem” przeniesie się do Włocławka, w którym przy Hali Mistrzów wystąpią Manchester, Afromental oraz Ewa Farna. Uczestnicy koncertu będą mogli również podziwiać specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola, który z pewnością zachwyci nie tylko wielbicieli magii. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. W obu miastach specjalny program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, będą Karolina Rożej, Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Materiały promocyjne partnera

W tym roku obok przedpołudniowej audycji „Lato z Radiem”, nadawanej od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00, Radiowa Jedynka zaproponuje także dwa dodatkowe pasma – „Lato z Radiem Extra” i „Lato z Radiem Pod Gwiazdami”. Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego. Natomiast „Lato z Radiem Pod Gwiazdami” pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie „Lata z Radiem” oraz muzyczne podsumuje koncerty dnia. Nocna audycja będzie także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich „Piosenek Dnia Jedynki” z mijającego tygodnia.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA