Jay Z będzie kręcił filmy i seriale

Jay Z będzie kręcił filmy i seriale

Jay Z rusza na podbój kina i telewizji. Shawn Carter, jak naprawdę nazywa się raper, podpisał umowę z hollywoodzkim potentatem, The Weinstein Company.

W wyniku współpracy muzyka i spółki braci Boba i Harveya Weinsteinów powstać mają filmy, seriale i programy telewizyjne. Muzyk wcześniej zaangażowany był w realizację takich produkcji jak “Annie”, “Pierwsza piątka” czy “Wielki Gatsby”.

Należąca do Jaya Z firma Roc Nation zajmuje się rozmaitymi projektami związanymi ze sportem, muzyką i modą, więc rozszerzenie działalności o kino i telewizji nie jest wielkim zaskoczeniem.

Jay Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele na podłoge

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!