MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyTrwa trasa Materii i The Sixpounder!

Trwa trasa Materii i The Sixpounder!
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Materia i The Sixpounder przemierzają kolejne miasta Polski w ramach trasy „Wszystko Jasne Tour”, która potrwa do stycznia 2017 roku. Pierwsze koncerty spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem – gdzie i z kim zespoły zagrają w najbliższym czasie?

– Za nami rewelacyjnie przyjęte koncerty w Poznaniu, Chorzowie, Gdańsku i Słupsku – mówi Tadek Piesiak, gitarzysta Materii. – Mieliśmy rewelacyjną publikę, przyjęcie było fantastyczne i jedziemy dalej, kujemy żelazo, póki gorące – dodaje muzyk.

REKLAMA

30 września Materia gra koncert na niemieckim festiwalu Euroblast, następnie zespół wraca do Polski, by kontynuować trasę. Kolejnymi miastami, jakie obejmuje trasa „Wszystko Jasne Tour” są: Toruń, Chojnice, Białystok i Gostyń. W sumie tour obejmuje blisko 30 miast!

Podczas koncertów Materia i The Sixpounder promują swoje ostatnie wydawnictwa – Materia We Are Materia” i The Sixpounder „True To Yourself”. – Ostatnia płyta to dla nas największe osiągnięcie i wyzwanie, które sobie założyliśmy, pisząc te utwory – komentuje Paweł, gitarzysta The Sixpounder.

Materiały promocyjne partnera

– Są wymagające technicznie, a granie ich na żywo to zupełnie inna forma ekspresji. Kto był, ten wie o czym mówię, kto nie był, niech sprawdzi. Koncertowa fuzja z Materią gwarantuje prawdziwą petardę!

Zespołom na wybranych koncertach będą towarzyszyły takie formacje, jak: Mentally Blind, Scylla, Messa, Fleshcold, Deadpoint.

„Wszystko Jasne Tour”:
Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu.
Bilety są dostępne w klubach oraz na materiashop.8merch.com.

POSŁUCHAJ SINGLA
MATERIA – ADDICTIONS

POSŁUCHAJ SINGLA
THE SIXPOUNDER – TRUE TO YOURSELF

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA