Taylor Swift i Calvin Harris znów razem? Próbują ratować swój związek?

Taylor Swift i Calvin Harris
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Stara miłość nie rdzewieje? Taylor Swift i Calvin Harris postanowili jeszcze raz spróbować! Według magazynu TMZ, para postanowiła zakopać topór wojenny i… zaprzyjaźnić się!

W czerwcu media obiegła wiadomość o niespodziewanym rozstaniu Taylor Swift i Calvina Harrisa. Jak na standardy show biznesu wytrzymali ze sobą całkiem długo, bo aż 15 miesięcy.

Jak sugeruje portal TMZ, oboje pracują teraz nad tym, aby naprawić swoje błędy i być może kiedyś do siebie wrócić! Podobno na razie ani Taylor, ani Calvin nie chcą się śpieszyć i chcą dać sobie czas.

Kto wie, może niedługo znowu zobaczymy ich razem? Przypomnijmy, że minęły cztery miesiące od czasu kiedy się rozstali. W tym czasie Taylor była w trzy-miesięcznym związku z Tomem Hiddlestonem.

Pogodzili się krótko po tym, jak Taylor rozstała się z Tomem. Trudno powiedzieć, kto odezwał się pierwszy, ale prawdą jest, że znów mają kontakt – relacjonuje osoba z otoczenia dawnych kochanków. Jak na razie nie rozmawiali jeszcze przez telefon, ani nie spotkali się.

Jak myślicie – para wróci do siebie?

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!