Justin Bieber zaliczył mega wpadkę podczas koncertu!

Justin Bieber
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Bieber zaliczył wpadkę podczas występu w Finlandii!

Justin Bieber zaliczył mega wpadkę! Podczas koncertu w Finlandii wydało się, że śpiewa z playbacku! A wszystko przez przeziębienie.

Wpadka miała miejsce podczas koncertu w Finlandii w ramach nowej trasy koncertowej “Purpose World Tour 2016”.

Podczas wykonu piosenki “What Do You Mean” Justin w pewnym momencie psiknął. Zrobił to tak niespodziewanie i z taką siłą, że zapomniał o udawaniu, że wciąż śpiewa. Kiedy piosenkarz próbował uporać się z poplątanymi w wyniku psiknięcia kablami słuchawek, z głośników wciąż słychać było, jak śpiewa piosenkę.

3 miesiące, 20 krajów i 48 koncertów w 30 miastach – harmonogram europejskiej odsłony trasy Justina Biebera jest niezwykle napięty. Warunki pogodowe są różne, dlatego być może wokalista zdecydował się na playback? Być może właśnie z powodu kataru…

Czy wokalista skorzysta z okazji, by zwiedzić Kraków lub udać się na imprezę w jednym z krakowskich klubów? Ta decyzja z pewnością wywołałaby ogromny entuzjazm wśród społeczności polskich Beliebers, która od niespełna roku odlicza dni do powrotu Biebera do Polski!

Życzymy zdrowia, bo do koncertu Justina Biebera w Polsce zostało już kilka tygodni!

ZOBACZ NAGRANIE
JUSTIN BIEBER PODCZAS KONCERTU W FINLANDII

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!