Lucy Rose – zobacz kolejny szalony klip!

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

W swoim ostatnim teledysku wyprowadzała psy w ubraniu z parówek, jej sukienkę z trawy skubały kucyki a ubranie z frytek skubały mewy.

Ale to nie wszystko – wcześniej mimo skromnej postury walczyła na rękę i rozbijała butelki na głowach motocyklistów w barze. Lucy Rose, niepozorna blondynka ze środkowej Anglii uwielbia takie kontrasty – zaskakujące wizualizacje tylko zwiększają zainteresowanie jej akustyczno-elektronicznymi piosenkami. A ma w swojej karierze już kilka hitów – największe z nich to „Lines”,”Bikes” czy ostatni przebój „Our Eyes”.

Najnowszy singiel Lucy Rose „Like An Arrow” także doczekał się zaskakującej wizualizacji – obejrzyj TUTAJ niezwykłą wycieczkę po lesie, która kończy się… Szczegóły w klipie. Oba utwory (“Like An Arrow” i “Our Eyes”) ukażą się na drugiej płycie Lucy, która do sprzedaży trafi już 10 lipca (będzie to także pierwszy dzień obowiązywania piątkowych dat premier płyt – wprowadzony równocześnie we wszystkich krajach świata). Producentem krążka jest Rich Cooper (Banks, Mystery Jets, Josef Salvat) a dotychczasowe zainteresowanie wspomnianymi utworami Lucy (pierwszy raz trafiły na najwyższą rotację w BBC Radio One) świadczy o tym, że będzie to jedna z najważniejszych brytyjskich nowości płytowych tych wakacji!