Cold Raven i Shodan zagrają na Into The Abyss Festival

Cold Raven
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespoły Cold Raven i Shodan uzupełniają skład festiwalu Into The Abyss, który odbędzie się w dniach 9-10 grudnia we Wrocławiu.

Muzyka, jaką wykonuje istniejąca od 2013 roku kapela Cold Raven z Mediolanu, to doskonale wyważony, pozbawiony taniego efekciarstwa black metal z odniesieniami do klasycznego heavy metalu. Zeszłoroczny debiut zespołu, “Equilibrium And Chaos”, nie przyniósł muzycznej rewolucji, za to doskonale wpisał się w blackmetalowy kanon, dostarczając słuchaczom czterdziestominutową dawkę muzyki zagranej zarówno z wyczuciem, jak i z pomysłem.

Wrocławski Shodan to trio wykonujące nowoczesny death metal. Grupa stawia na precyzję i różnorodność, dynamikę i przebojowość, intensywność, ale i chorobliwy nastrój, momentami budzący skojarzenia z Immolation. Ich ostatni longplay to “Protocol Of Dying” z 2016 roku.

W piątek, 9 grudnia 2016 roku, bramy klubu Alibi będą otwarte od 18:00. Pół godziny później na scenie pojawi się pierwszy wykonawca. Tego dnia wystąpią: Possessed, Belphegor, Absu, Cold Raven.

W sobotę, 10 grudnia 2016 roku, klub Pralnia będzie otwarty od 16:00, zaś koncerty rozpoczną się o 16:30. Wystąpią: Sadistic Intent, Grave Miasma, Malokarpatan, Dehuman, Kringa, Morthus, Brüdny Skürwiel, Shodan. Po sobotnich koncertach odbędzie się after party w klubie Ciemna Strona Miasta.

Bilet jednodniowy: 79 zł (przedsprzedaż tylko w sklep 8merch), 89 zł (przedsprzedaż w punktach Ticketpro), 99 zł (w dniu koncertu)

Karnet: 140 zł (przedsprzedaż tylko w sklep 8merch), 160 zł (przedsprzedaż w punktach Ticketpro).

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » Panele podłogowe