pobierz
pobierz
pobierz

Duet Roxette nagrał nową wersję swojego przeboju “The Look”. Nagranie powstało specjalnie na potrzeby kampanii reklamowej sieci odzieżowej KaapAhl.

Przypomnijmy po raz pierwszy piosenka ukazała się na albumie “Look Sharp!” w 1988 roku. Została wtedy wydana jako singel promujący tę płytę. Przyniosła zespołowi światowy rozgłos i karierę.

Stało się to bowiem przypadkowo – za sprawą studenta z USA Deana Cushmana, który będąc na wymianie studenckiej w Szwecji usłyszał tę piosenkę. Zafascynowany nią, wysłał ją do swojej ulubionej amerykańskiej stacji radiowej. Chwilę później piosenka “The Look” obiegła cały świat!

ZOBACZ TELEDYSK
ROXETTE – “THE LOOK” 1988

W kwietniu 1989 roku singel ten zajął 1. miejsce na liście Billboard Hot 100, zajmował też czołowe miejsca na listach przebojów w wielu krajach na całym świecie.

17 lipca br. ukaże się nowa wersja “The Look” [2015 remake]

Wytwórnia Cosmos.
Wytwórnia Cosmos.

Na singlu znajdziemy dwie wersję piosenki:

1. The Look (2015 Remake) 3:58
2. The Look (2015 Remake – Instrumental) 3:55

Nowa wersja historycznego przeboju została nagrana w “X-Level Studio” w Sztokholmie – znanego wcześniej jako studio EMI, gdzie Roxette zarejestrowali w nim oryginalną wersję piosenki “The Look” w 1988 roku.

Roxette "The Look [2015 remake] fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
Roxette “The Look [2015 remake] fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nowej wersji przeboju Roxette będzie towarzyszyć kampania mody firmy KaapAhl, która sukcesywnie będzie się pojawiać jesienią 2015 roku. Tytuł przeboju, nagranego na nowo wyłącznie dla KappAhl, stał się inspiracją dla wszystkich jesiennych kampanii sieci. Ich motywem przewodnim jest styl i osobowość – “The Look”.

Joakim Holmstrand fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joakim Holmstrand fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

“Współczesna moda nierozłącznie wiąże się z trendami w muzyce. Sprawia to, że pozostawia ona pole do interpretacji i pozwala nam swobodnie wyrazić swój „look”, czyli styl i osobowość. Nasza oferta zostanie dodatkowo wzmocniona dzięki wyjątkowej współpracy z zespołem Roxette i jednym z najbardziej stylowych utworów naszych czasów, z czego bardzo się cieszymy” – mówi dyrektor marketingu KappAhl, Joakim Holmstrand.

Kampania podzielona jest tematycznie i będzie składać się z pięciu części: 1. The Chic Denim Look
2. The Always Black Look
3. The Must-have Look
4. The Wellbeing Look
5. The Hot Look
Pierwsza kolekcja “The Chic Denim Look” trafi do sklepów już 24 sierpnia 2015 roku.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
ROXETTE – THE LOOK 2015

Zobacz także

loading...
loading...