Lady Gaga: Posłuchaj 3 nowych piosenek!

Lady Gaga
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Lady Gaga postanowiła podzielić się nowymi utworami z fanami w Nashville. Reszta świata też może je poznać.

Lady Gaga dała krótki występ w jednym z barów w stolicy country. W środowy wieczór gwiazda zaprezentowała trzy nowe piosenki “Million Reasons”, “Sinner’s Prayer” i “A-Yo”.

Występ był transmitowany, a kto nie śledził na bieżąco może nadrobić to teraz poniżej (Gaga na scenie pojawia się około 25. minuty).

Minikoncert był częścią trasy “Dive Bar Tour”, w ramach której Lady Gaga między 20 a 27 odwiedzi jeszcze dwa miejsca. Lokalizacja trzymana jest jednak w tajemnicy.

Zaprezentowane nagrania pochodząc z nadchodzącej płyty artystki, “Joanne”, która ukaże się 21 października. Dzieło wersji podstawowej wypełni 11 numerów. Edycja deluxe zostanie poszerzona o 3 dodatkowe nagrania.

Pierwszym singlem jest “Perfect Illusion”, w którego realizacji gwiazdę wsparli Mark Ronson, Kevin Parker z Tame Impala i BloodPop. Na nowym krążku gościnnie pojawić mają się także Beck i Father John Misty.

Lady GaGa uświetni muzycznie przerwę meczu Super Bowl i 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston.

Oto tracklista “Joanne”:
1. “Diamond Heart”
2. “A-Yo”
3. “Joanne”
4. “John Wayne”
5. “Dancin’ In Circles”
6. “Perfect Illusions”
7. “Million Reasons”
8. “Sinner’s Prayer”
9. “Come to Mama”
10. “Hey Girl” (feat. Florence Welch)
11. “11 Angel Down”

Deluxe:
12. “Grigio Girls”
13. “Just Another Day”
14. “Angel Down” (Work Tape)

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to “Bad Romance”, “Telephone”, “Alejandro”, “Just Dance” czy “Poker Face”.

We wrześniu 2014 roku wokalistka wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło “Cheek to Cheek”. Samodzielną dyskografię 30-latki zamyka zestaw “Artpop”, który miał premierę 6 listopada 2013 roku.

Amerykanka ostatnio zajęta jest karierą aktorską. Potwierdziła udział w szóstym sezonie “American Horror Story” oraz filmie “A Star Is Born” Bradleya Coopera.

ZOBACZ WYSTĘP LIVE
LADY GAGA

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!