Nine Inch Nails wróci jeszcze w tym roku?

Nine Inch Nails
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Pojawił się promyk nadziei dla fanów Nine Inch Nails. Niewykluczone, iż Trent Reznor w końcu znajdzie czas na swój projekt.

Laureat Oscara wcześniej zapowiadał, że w tym roku doczekamy się kolejnego longplaya Nine Inch Nails. Na razie nic nie na to nie wskazywało. Szczególnie, że Reznor ostatnio zajęty był tworzeniem muzyki filmowej. Jest jednak nadzieja.

Zapytany na Instagramie przez jednego z fanów, co z nowym Nine Inch Nails w 2016, Trent odpowiedział: “2016 jeszcze się nie skończył”. Oczywiście, żadnych dodatkowych informacji nie udzielił.

Trent Reznor i Atticus Ross ostatnio przygotowali muzykę do dramatu “Patriots Day” o zamachu w Bostonie z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Będzie to piąty soundtrack artystów. Wcześniej współpracowali z Davidem Fincherem przy “Social Network” (Oscar z muzykę), “Dziewczynie z tatuażem” (Grammy za muzykę) i “Zaginionej dziewczynie” oraz Leonardem Di Caprio i Fisherem Stevensem przy dokumencie “Before the Flood”.

Nine Inch Nails to rockowo-metalowy zespół o industrialnym charakterze. Na jego czele nieprzerwanie stoi Trent Reznor. Kapela 13 razy nominowana była do Grammy – zdobyła dwie nagrody za utwory “Wish” i “Happiness in Slavery”. Za najważniejsze dzieło w dorobku NIN uważa się “The Downward Spiral” z 1994 roku.

Ostatnia płyta Nine Inch Nails to “Hesitation Marks” z września 2013 roku.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!