Pierwszy występ Dody i Virgin po reaktywacji

Virgin
fot. screen youtube

Zespół Virgin wrócił niedawno z nowym singlem, a już fanów formacji Dody czeka kolejna niespodzianka. Kapela po raz pierwszy pojawiła się razem na scenie.

Grupa Virgin wystąpiła z piosenką “Niebezpieczna kobieta” w programie “Jaka to melodia”. Klip dokumentujący show z pełną scenografią i układem choreograficznym można obejrzeć poniżej.

Utwór promuje nadchodzący film Patryka Vegi “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

– Jestem kinomanką i wielką fanką serii “Pitbull” – mówi Doda. – Byłam na premierze “Pitbull. Nowe porządki” i byłam pod wrażeniem tego filmu. Za klipem “Niebezpieczna kobieta” stoi bardzo fajna historia.

Po 10 latach nieistnienia reaktywowaliśmy zespół Virgin, czyli poniekąd wróciłam do korzeni. Nagraliśmy mocną rockową płytę, która świetnie komponuje się z filmem Patryka Vegi. Zapraszam więc wszystkich do odsłuchania singla i odwiedzenia kin od 11 listopada.

Istnieje też anglojęzyczna wersja “Niebezpiecznej kobiety” -“Hard Heart”.

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – “Pitbull. Nowe porządki”. Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło zagości 11 listopada 2016 roku.

Oprócz Dody i Tomka Luberta grupę Virgin tworzą obecnie perkusista Piotr “Pniaq” Pniak i basista Piotr Olszewski.

Pop-rockowy zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi – “Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – “Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Największe przeboje formacji, w której śpiewa Doda to “Dżaga”, “Nie zawiedź mnie”, “Kolejny raz”, “Szansa”, “Znak pokoju” czy “2 bajki”.

ZOBACZ WYSTĘP
VIRGIN – NIEBEZPIECZNA KOBIETA

Tekst piosenki
Virgin – Niebezpieczna kobieta

Ktokolwiek widział
Ktokolwiek wie
O tych co skradli serce me
Gdzie moi mili
Dla których ja
Codziennie w płomień, w ogień szłam?

Pali mnie!
Uwolnij mnie!

Nieposkładani jak puzzle w grzech
My nie stworzymy obrazków z mew
Z zachodem słońca
Z poranków gdy lubieżnie patrzę, kiedy śpisz

Pali mnie!
Boli mnie!
Dotyk twój
Nie chce serce, zamykam je

Jak sejf /4x
Zamykam je

Za dużo przeszłam
Za dużo wiem
Weź ją ze sobą bo drażni mnie
Tę cała miłość
Jak zwał, tak zwał
Na pamięć znam

Tyle Kenów jak ta lalalalala
Finał znam
Każdy kocha jak ta lalalalala
Finał znam

Innym rytmem lalalalala
Serce gra
Tyle Kenów jak ta lalalalala
W nogi dam!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!