Jubileuszowy koncert zespołu Feel [ZDJĘCIA]

Feel
fot. Łukasz Kalinowski (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W sobotę w Katowicach odbył się jubileuszowy koncert zespołu Feel z okazji 10-lecia istnienia zespołu na polskiej scenie muzycznej.

Zespół Feel był bardzo mile zaskoczony, gdyż na koncert przybyli fani z całej Polski. Po koncercie odbyło się spotkanie z fanami, które trwało kilka godzin. Każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf i powspominać pierwsze koncerty.

Podczas koncertu zespół zagrał swoje pierwsze hity m.in. “Jak anioła głos”, “A gdy jest już ciemno”, od których tak naprawdę wszystko się zaczęło oraz oczywiście nowy singiel “Swoje szczęście znam”.

Fani nie zawiedli, śpiewali każdy utwór razem z zespołem i świetnie się bawili do samego końca! To było wyjątkowe podsumowanie tych 10 lat!

Sobotni koncert to tylko jedna z kilku niespodzianek, kolejną będzie płyta “Feel. The best“, którą już niebawem będzie można znaleźć w sklepach muzycznych.

Koncert odbył się w rodzinnych stronach członków zespołu, dlatego też tego dnia nie zabrakło ich najbliższych i przyjaciół, którzy kibicowali całemu zespołowi.

ZOBACZ FOTORELACJĘ
Z KONCERTU FEEL

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa