Hubert Czu prezentuje nowy teledysk “Na chwilę”

Hubert CZU kończy pracę nad swoją pierwszą oficjalną płytą, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Po drodze grał koncerty, zaprezentował autorski kawałek „Patrz na mnie” w programie Must Be The Music i cały czas tworzył kolejne utwory. Wszystkie są już napisane i większości nagrane. Drugim teledyskiem, który promuje album jest obraz do numeru „Na chwilę”.

– To takie przypomnienie, że warto wykorzystywać dobrze czas, bo nigdy nie wiadomo, ile go jeszcze zostało. Poza tym w tym teledysku można przenieść się w wakacyjne klimaty i powspominać lato, ponieważ nagrałem ten klip w Hiszpanii – mówi Hubert CZU.

W nowych utworach wyraźnie słychać, że Hubert CZU odpuścił już nieustanne podkreślanie swoich początków i faktu wywodzenia się z kultury hip-hopowej.

Powstające teksty to już nie tylko skupianie się na trudzie życia w kraju nad Wisłą i raporty z imprez, ale też temat relacji międzyludzkich oraz emocji. Bez silenia się na bycie „rasowym” raperem.

– Rap to moja technika i estetyka, ale udało mi się zdjąć klapki z oczu. Obserwuję to, co dzieje się w muzyce w Polsce i na całym świecie i wiem, że najciekawsze i najfajniejsze rzeczy powstają wtedy, kiedy są szczere i robione na tzw. zajawce, bez silenia się na coś konkretnie – podsumowuje Hubert CZU.

ZOBACZ TELEDYSK
HUBERT CZU – NA CHWILĘ

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa