Taylor Swift umawia się z Benem Affleckiem

Taylor Swift umawia się z Benem Affleckiem
fot. Getty Images / Frazer Harrison, Dimitrios Kambouris

Taylor Swift znalazła podobno nowego chłopaka. Śpiewająca gwiazda ponownie umawia się z aktorem, tym razem starszym prawie o 20 lat z Benem Affleckiem.

Jak podaje “In Touche”, autorka przeboju “Shake It Off” poważnie zainteresowała się 44-latkiem. Z kolei odtwórca roli Batmana jest pod wielkim wrażeniem jej urody i osobowości.

Artyści poznali się podczas ubiegłorocznej trasy wokalistki. Po jednym z show aktor poprosił koleżankę po fachu Carę Delevingne, by ich poznała. Zaczęło się od niewinnych SMS-ów, które z czasem zmieniły się w flirt, szczególnie po rozstaniu Taylor z Tomem Hiddlestonem. Swift jest podobno zainteresowana romansem, choć Affleck oficjalnie wciąż jest mężem Jennifer Garner.

Ben Affleck pracuje obecnie na planie “Justice League”, gdzie znów gra Batmana. Gwiazdor niedawno nakręcił obraz “Nocne życie” (“Live By Night”), w którym także wystąpił.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu ostatniego roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zaczynała od pop-country, by coraz bardziej skłaniać się w stronę mainstreamowego popu. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni długogrający krążek Taylor Swift, “1989”, miał premierę 27 października 2014 roku.

26-latka we wrześniu zerwała z Tomem Hiddlestonem. Wcześniej przez dłuższy czas związana była z Calvinem Harrisem.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » transport Szczecin