MUZOTAKTTeledyskiJoe Jonas rozbiera się w nowym teledysku "Body Moves"

Joe Jonas rozbiera się w nowym teledysku „Body Moves”
J

REKLAMA
REKLAMA

Formacja DNCE, której członkiem jest Joe Jonas zaprezentowała nowy teledysk.

Wideo powstało do nagrania „Body Moves”. Zgodnie z tytułem w klipie mamy okazję podziwiać ruchy, jakie swym – częściowo rozebranym – ciałem wykonuje Joe Jonas. Wideo, w którym pojawiają się też inne tańczące, roznegliżowane osoby, w tym modelka Charlotte McKinney, można obejrzeć poniżej. Za reżyserię odpowiada Hannah Lux Davis.

„Body Moves” to nowa propozycja autorów przeboju „Cake By The Ocean”. Na samym tylko Spotify „Cake By The Ocean” został streamowany ponad 400 milionów razy. Towarzyszące piosence teledysk, został odtworzony aż 200 milionów razy na Vevo.

REKLAMA

„Body Moves” zapowiada debiutancki, imienny album formacji, którego premiera przewidziana jest na 18 listopada.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że nad brzmieniem czuwał w większości Max Martin, a całość powstawała w Los Angeles. – Po raz pierwszy w mojej karierze mogę powiedzieć, że cała płyta powstała w jednym miejscu – mówił Joe Jonas. – Sądzę, że klimat plaży, dobrej zabawy, dobrych wibracji przełożył się na muzykę.

Artysta dodał, że choć większość materiału jest na luzie i zabawowa, w zestawie znajdzie się kilka bardziej refleksyjnych i osobistych ballad.

DNCE to laureaci nagrody MTV VMA 2016 w kategorii najlepszy nowy artysta. Formacja ma na koncie EP-kę „Swaay”, która ukazała się pod koniec 2015 roku. W skład wchodzą Joe Jonas, Jack Lawless, JinJoo Lee i Cole Whittle.

Grupa Jonas Brothers, którą Joe współtworzył z braćmi Nickiem i Kevinem, zakończyła działalność w 2013 roku. W swojej karierze trio sprzedało 13 milionów płyt.

ZOBACZ TELEDYSK
DNCE – BODY MOVES

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » transport Szczecin

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA