MUZOTAKTNEWSYGwiazdyThe Beatles mają swoje klocki Lego

The Beatles mają swoje klocki Lego [VIDEO]
T

REKLAMA
REKLAMA

Firma Lego wypuści specjalny zestaw klocków Lego. Zabawki powinny spodobać się fanom The Beatles.

Lego przygotowało zestaw zainspirowany dziełem „Żółta łódź podwodna” („Yellow Submarine”) The Beatles. Mamy więc nie tylko małe ludziki z podobiznami Johna Lennona, Paula McCartneya, George’a Harrisona i Ringo Starra, ale także żółtą łódź podwodną.

Pomysłodawcą zestawu jest wokalista Kevin Szeto, który na stronie z pomysłami Lego zebrał 10 tysięcy głosów, co wystarcza, by firma rozpoczęła produkcję.

REKLAMA

Zestawy, składające się z około 550 części trafią do sprzedaży w listopadzie i kosztować będą 50 funtów. Poniżej można zobaczyć animowaną zapowiedź „Yellow Submarine vs. the Sea Monster”.

Zespół The Beatles oficjalnie zakończył działalność w 1970 roku. Ron Howard niedawno nakręcił film o grupie, „Eight Days A Week”.

„Żółta łódź podwodna” („Yellow Submarine”) to zrealizowany w 1968 roku przez George’a Dunninga i Dennisa Abeya animowany film, który powstał na fali popularności Beatlesów. Legendarna czwórka pomaga pewnemu kapitanowi żółtej łodzi podwodnej w ożywieniu krainy Pieprzolandu, która została zaatakowana przez nienawidzących muzyki Sinych Smutasów.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » transport Szczecin

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA