Doda zadebiutuje jako aktorka filmowa! [Wideo Wywiad]

Doda
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Doda nie tylko wraca z zespołem Virgin, ale i zadebiutuje jako aktorka filmowa. Gwiazda przyznała, że wystąpiła w kolejnym filmie Patryka Vegi “Pitbull 3”.

W rozmowie z dziennikarką Gala.pl Doda opowiedziała, iż zagra w następcy obrazu “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

– Premiera będzie za rok, więc zdążę się na chwalić – powiedziała artystka. – Wchodzimy na plan dopiero na wiosnę, więc nie ma sensu dzielić skóry na niedźwiedziu. Zagram jedną z głównych ról. Bardzo fajna, ciekawa postać, która na pewno wszystkim przypadnie do gustu. Wielowymiarowa.

Tymczasem wokalistka wraz z reaktywowanym zespołem Virgin nagrała piosenkę na soundtrack do najbliższego obrazu Patryka Vegi – “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Do kawałka “Niebezpieczna kobieta” powstał teledysk, w którym wykorzystano fragmenty filmu. Wideo można obejrzeć poniżej.

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – “Pitbull. Nowe porządki”. Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło zagości 11 listopada 2016 roku.

Doda ma już pewne doświadczenie aktorskie, bowiem występuje w spektaklu “Słownik ptaszków polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny, wTeatrze Imka w Warszawie.

10 listopada ukaże się nowy album Vigrin. Według wcześniejszych zapowiedzi w zestawie znajdą się zarówno nowe piosenki kapeli jak i stare przeboje.

Pop-rockowy zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi – “Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – “Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny.

Największe przeboje formacji, w której śpiewa Doda to “Dżaga”, “Nie zawiedź mnie”, “Kolejny raz”, “Szansa”, “Znak pokoju” czy “2 bajki”.

ZOBACZ WYWIAD
DODA: USUWAM ZE SWOJEJ DROGI SŁABE JEDNOSTKI

DODA: ROK TEMU ZŁAMANO MI SERCE

DODA: WYSTĄPIĘ W PITBULLU, BĘDĘ PRODUKOWAĆ FILMY

DODA: NIGDY NIE ZDRADZIŁAM, TO MNIE ZDRADZANO

ZOBACZ TELEDYSK
VIRGIN – NIEBEZPIECZNA KOBIETA