Red Lips dla Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki [Wideo]

Red Lips dla Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki [Wideo]

Red Lips zapowiada nowy album pt. „Zmiana planu”. Z tej oto okazji udzielił wywiadu dla WLKM. Poniżej można zobaczyć materiał wideo!

Przypomnijmy nowa płyta zespołu Red Lips ukaże się już 23 listopada br. nakładem Red Berry Music! Nowa płyta to 15 przebojowych piosenek, ponad 50 minut dobrego rocka. Album „Zmiana Planu” potwierdza, że muzycy kochają dobre melodie i rockowe uderzenie!

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo była piosenka “Tu i Teraz”. Teledysk do tego kawałka ma już ponad 1 mln wyświetleń. Najnowszy teledysk, który promuje drugi singiel pt. “P.S.” to nie tylko przebojowa muzyka, ale także roztańczony obraz. Singiel przeszedł szereg badań w tajnych laboratoriach RMF FM.

Specjaliści informują, że pozytywne wibracje tego kawałka mogą skutecznie pomóc uwolnić się od jesiennej depresji i powodować rytmiczne bujanie się w rytm piosenki. Dlatego jeśli macie dość deszczu i tęsknicie za słońcem polecamy włączyć Red Lips – P.S. i rozgrzać się przy tych dźwiękach. Uważajcie jednak. Efekty uboczne mogą być takie, że nie uwolnicie się od tej melodii. Ostrzegamy! Nowy singiel Red Lips z łatwością wpada w ucho.

Tracklista albumu Red Lips „Zmiana planu” prezentuje się następująco:

1. Zwierzę
2. Głośniej!
3. Dobrze jest
4. Ogłoszenie matrymonialne
5. Rozmowa z psychiatrą
6. Twój Everest
7. Vega
8. P.S.
9. Bez reguł
10. Ikar
11. Tu i teraz
12. Sophie
13. Pomóż mi
14. Ostatni koniec
15. To co najlepsze

Z niecierpliwością czekamy na nowy krążek, a jeśli chcecie się dowiedzieć jakie zmiany i jakie plany ma zespół Red Lips – zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału wideo.

ZOBACZ WYWIAD
RED LIPS DLA WLKM

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne