James Arthur śpiewa z MaRiną

Marina Łuczenko
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Brytyjski wokalista James Arthur nawiązał współpracę z polską piosenkarką, MaRiną.

– Cześć, Polsko – napisał na Facebooku. – Z radością pragnę ogłosić, że na moim nowym albumie znajdzie się duet z piękną i niesłychanie utalentowaną MaRiną.

Numer nosi tytuł “Let Me Love The Lonely”. Premierę piosenki zaplanowano na piątek, 21 października. Nagranie uświetni album “Back from the Edge”, który artysta wyda 28 października.

Oto tracklista:
“Back from the Edge”
“Say You Won’t Let Go”
“Prisoner”
“Can I Be Him”
“I Am”
“Train Wreck”
“Safe Inside”
“Sober”
“Phoenix”
“Let Me Love the Lonely”
“Sermon”
“Remember Who I Was”
“Finally”

James Arthur to brytyjski wokalista i muzyk. Od 2005 roku udzielał się w wielu zespołach, później występował jako solowy artysta i stworzył własny projekt The James Arthur Band i James Arthur Project. W 2012 roku został zwycięzcą dziewiątego wydania brytyjskiego programu “X-Factor”. Po wygranej, singel “Impossible” zadebiutował od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, rozchodząc się w liczbie 1,5 miliona kopii, przez co stał się najlepiej sprzedającym się utworem finalisty programu “X-Factor” w historii. Jego jedyny dotąd imienny longplay pochodzi z 2013 roku.

Marina Łuczenko to wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne. W listopadzie 2011 roku wydała debiutancką płytę “Hard Beat”.

James Arthur śpiewa z MaRiną

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!