Raz, Dwa, Trzy symfonicznie! Koncert w Krakowie

Raz, Dwa, Trzy
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

22 stycznia w ICE Kraków odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Koncert jest częścią wyjątkowego projektu podsumowującego 25 lecie zespołu, którego owocem jest płyta “Raz, Dwa, Trzy – 25” nagrana z Orkiestrą Symfoniczną Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu w 2015 roku.

Zespół od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie.

Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Artysta nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu.

Raz Dwa Trzy są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.

Ceny biletów: 159 zł, 149 zł, 139 zł.

Wejściówki dostępne są na stronie Ticketpro.pl.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne