Dwa pokoje wracają z nowym singlem i teledyskiem.

Dwa pokoje
fot. Panna Tutli Putli

Na niespełna miesiąc przed premierą debiutanckiej EP – ki, Dwa pokoje prezentują teledysk do piosenki „Nie dziś”.

Debiutancki singiel zespołu Dwa pokoje – „To już?”, spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem zarówno wśród słuchaczy jak i prasy muzycznej.

Zespół tworzą Agata i Wojtek. Poznali się w 2011 roku i wspólnie zaczęli marzyć o wydaniu autorskiego, bardzo osobistego albumu. Rozpoczęli pracę, potem razem zamieszkali, wzięli ślub i tak powstały Dwa pokoje.

Dwa pokoje to muzyka, tworzona powoli, w nutach i nagraniach, a nie na komputerze. To teksty, opowiadające o granicy pomiędzy rzeczywistością a wyobraźnią, marzeniami i przywidzeniami.

Stanisław Bryś w recenzji dla portalu Outrave ocenił, że „Całość brzmi kojąco, rytmicznie i oryginalnie“, zaś międzynarodowy serwis beehype, piórem Mariusza Hermy, zauważył, że „Singiel Dwóch pokoi przypomina nam jak potężną potrafi być kombinacja muzyki kameralnej z popowym songwritingiem“.

Wideo niemal z miejsca udostępniła większość najważniejszych polskich portali i blogów o muzyce.

Jesienią Dwa pokoje wracają z nowym utworem i teledyskiem, tym razem do piosenki zatytułowanej „Nie dziś“. Za jego pomysł i reżyserię odpowiadają Wiktor Malinowski i Karol Łakomiec – autorzy docenionych klipów dla Agi Brine i Ralpha Kamińskiego.

W roli głównej wystąpił Paweł Dobek, aktor Teatru Studyjnego w Łodzi, absolwent tamtejszej filmówki. O wyjątkowości wideoklipu, poza świetną kreacją Pawła, decyduje jego sceneria – niezwykła sala bokserska Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

„Nie dziś”, zwiastuje debiutancką EP – kę Dwóch pokoi zatytułowaną „To już”.
Jej premiera przewidziana jest na 18 listopada, kiedy to pojawi się w serwisach streamingowych.

Album powstał z udziałem uznanych twórców. Nad nagraniami i miksem czuwał Jacek Trzeszczyński realizator płyt takich jak: „Prąd” Natalii Przybysz oraz „Mamut” Fisz Emade Tworzywo. Mastering to dzieło Marcina Cichego ze Skalpela.

Partię kwartetu smyczkowego wykonał Atom String Quartet, kontrabasu Radek Łukaszewicz (USG Trio), wiolonczeli Jerzy Oleksiak, harfy Zuzanna Federowicz (Fjors), a gitary Michał Przerwa – Tetmajer (Jazzpospolita).

ZOBACZ TELEDYSK DWA POKOJE
DO SINGLA PT. “NIE DZIŚ”

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » bauwolltaschen