“Nowa Lubelska Muzyka 2” już w sklepach

Od 19 czerwca w serwisie Bandcamp dostępne jest drugie już wydawnictwo sygnowane nazwą „Nowa Lubelska Muzyka”.

Trafią na nie starannie wyselekcjonowane przez Dominika Kleszko z portalu „BSNK” najciekawsze i najbardziej intrygujące utwory wykonawców, których kariera nieodzownie związana jest Lublinem. „NLM 2” odznacza się dużo większym eklektyzmem niż pierwsza płyta z serii. Tym razem oprócz rocka i popu, usłyszymy także funk, hip hop czy folk.

Wszystko to co muzycznie najlepsze na lubelskim rynku trafi również na płyty CD. Informacje o sposobach wejścia w posiadanie limitowanych egzemplarzy „NLM 2” będą podawane w głównej mierze na stronie „BSNK” i na antenach patronów medialnych: Radia Lublin i Radia Centrum. Pierwsza taka okazja nadarzy się już 20 czerwca w Rider’s Pub Lublin podczas koncertu promocyjnego wydawnictwa. Dodajmy, że „Nowa Lubelska Muzyka 2” zrealizowana została w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.

„Nowa Lubelska Muzyka 2” to 16 utworów w różnych stylach i gatunkach. Część z nich jest już zapewne dobrze znana słuchaczom. Nowy singiel Late Again „Bad/Ass” to zwycięzca radiowego konkursu „Przebojem na Antenę”. Natomiast kawałek „Inside Of Me” grupy The Underground Man wielokrotnie odtwarzany był przez Piotra Stelmacha i Marka Niedźwiedzkiego w „Trójce”. Z kolei dla „Baby” Kipikaszy czy „Lucy” Squid Lickers będzie to debiut na fizycznym nośniku. Na wydawnictwie znajdziemy niepublikowane nigdzie wcześniej propozycje Mohipisian, Goldena, La Double Vie, Logic In Action! i Tribu.

[quote_center]Nowa Lubelska Muzyka 2[/quote_center]

The Underground Man – „Inside Of Me”
ParaVan – „White”
Mohipisian – „City Of Life”
Late Again – „Bad/Ass”
Squid Lickers – „Lucy”
Juvenate –  „EP (Breaking The Rules)”
Golden – „Sumienia Psy”
La Double Vie – „La Double Vie”
Spring Rolls – „Entropy”
Tribu – „Nie Mój Program”
Yummy Mummy – „Stop Stop”
Miss Papima – „Magazyn Węgla”
Sekta Denta – „Hiszpańska Mucha”
Angerfish – „Hills”
Logic In Action! – „What We’ve Chosen”
Kipikasza – „Baba”

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.