MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleKAMP! Bovska i występy czołowych polskich stand-upowców - „Jameson 25-ta godzina”

KAMP! Bovska i występy czołowych polskich stand-upowców – „Jameson 25-ta godzina”
K

REKLAMA
REKLAMA

Już 29 października, z okazji przesunięcia czasu, wyjątkowa impreza, dzięki której warszawiacy przekonają się, że doba może mieć 25 godzin!

Raz w roku mamy wyjątkową okazję bawić się o godzinę dłużej – dzięki jesienno-zimowemu przesileniu i związanej z nim zmianą czasu. Jameson, marka whiskey znana z oryginalnych pomysłów na celebrowanie niestandardowych okazji, postanowiła wykorzystać tę noc na organizację jedynej w swoim rodzaju imprezy.

Już 29 października Teatr Studio i Bar Studio zostaną zamienione w specjalną strefę o nazwie „25ta godzina”. Wystąpią m.in Kamp!, Bovska i czołowi polscy stand-upowcy! Przygotuj się na imprezę, jakiej jeszcze nie było!

REKLAMA

W strefie Jameson 25ta Godzina już od godz. 14.00 na odwiedzających czekać będą dziesiątki atrakcji: stand-upowcy, pokazy streetartu, najlepsze drinki i gwiazdy muzyki alternatywnej. Pojawią się m.in. Karol Modzelewski czyli najzabawniejszy z ekipy „Bękartów Stand-Upu” i uzbrojony w błyskotliwe pointy i ostre jak miecz komentarze Kacper Ruciński!

Szalony koncert zagra boskie trio polskiej tanecznej elektroniki – Kamp! Pojawią się także nowe nadzieje polskiej muzyki alternatywnej – Bovska oraz Max Bravura, a DJ Benito sprawi, ze parkiet zapłonie żywym ogniem!

Strefa „Jameson 25ta Godzina” to także przestrzeń pełna niespodzianek, o której nikt z gości nie zapomni aż do następnej zmiany czasu! Konsole, street art, ukryty bar whiskey czy szalone gry barowe to tylko część rozrywek, które przygotowała marka.

Wstęp jest wolny. Na listę gości można zapisać się na stronie 25godzina.pl lub podając swoje dane przy wejściu do Strefy Jameson 25ta Godzina.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA