Perfect: Wygraj album “Muzyka” [KONKURS]

Perfect
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Dzięki uprzejmości wytwórni, Agencji Muzycznej Polskiego Radia, mamy dla Was dwie płyty zespołu Perfect pt. „Muzyka”. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

„Muzyka” to nowa, niezwykle kolorowa płyta zespołu Perfect, ukazująca pełnię możliwości gitarowego akustycznego grania, wzbogacona wyjątkowym brzmieniem gości takich jak Henryk Miśkiewicz (saksofon), Andrzej Jagodziński (instrumenty klawiszowe).

Na płycie usłyszymy wspaniałe kompozycje Darka Kozakiewicza, Piotra Urbanka, Grzegorza Markowskiego, Sebastiana Piekarka – zarówno te rockowe, energetyczne, jak i charakterystyczne dla zespołu ballady.

Całości dopełniają teksty zaprzyjaźnionych od lat z zespołem autorów, a przysłowiową kropką nad i jest okładka płyty, której autorem, zgodnie z tradycją, jest Edward Lutczyn.

Album „Muzyka” dowodzi, że choć zespół dodaje do swej twórczości ciągle coś nowego, jednak cały czas to po prostu – wyznaje zespół.

Oto szczegółowa tracklista:

1. Dobre dni
2. Zgaś papierosa
3. Czy to już
4. Tylko mnie kołysz
5. Ludzie niepowszedni
6. Ta sama krew
7. Dzień jak dziś
8. Kocham się w życiu
9. Za ile kobiet
10. Daję słowo
11. M.U.S.K.K.

ZOBACZ TELEDYSK
PERFECT – DOBRE DNI

KONKURS

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj nowy album zespołu Perfect pt. „Muzyka”. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: W którym roku zespół Perfect obchodził swoje 35-lecie? Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 listopada br. 

[contact-form-7 id=”17166″ title=”Konkurs”]

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!