Gwiazdy na Halloween! Zobacz najlepsze kostiumy gwiazd

Gwiazdy na Halloween!
Mariah Carey, Halloween Party w Los Angeles, California / fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W Stanach Zjednoczonych Halloween to okazja do przebieranek nie tylko dla najmłodszych. Dorośli, także ci sławni, chętnie dokładają starań, by wcielić się w kogoś innego.

Gwiazdy na Halloween!

Specjalnie dla Was publikujemy serię zdjęć i mini-klipów przedstawiających gwiazdy w swych halloweenowych kostiumach.

Niewątpliwie wyróżniają się Katy Perry jako Hillary Clinton, znany z “Glee” Matthew Morrison i jego żona Renee jako Joker i Harley Quinn z “Legionu samobójców” czy gwiazda “Imperium”, Taraji P. Henson jako artystka disco w stylu Donny Summer.

Fotki, na których znajdują się także Leona Lewis, Enrique Iglesias, Bette Midler, Demi Lovato czy Mariah Carey, można znaleźć poniżej.

Beyoncé

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Tymczasem Kelly Rowland jako Dionne z Clueless!

"Been shopping with Dr. Seuss?" 💁🏽

A post shared by Kelly Rowland (@kellyrowland) on

Lance Bass

Kylie Jenner i Tyga

thanks for joining our dinner tonight 💀

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Christina Aguilera

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Katy Perry jako Hillary Clinton

Katy Perry w 1950 roku?!

Big Sean jako Storm Trooper

Trooper

A post shared by BIGSEAN (@bigsean) on

Halsey hosted jako “Tarantino Nights”

Halsey Presents: Tarantino Nights. 📸: @nattografi

A post shared by halsey (@iamhalsey) on

The Chainsmokers jako legendarny zespół KISS

Bro, do you even Halloween? | @alivecoverage

A post shared by The Chainsmokers (@thechainsmokers) on

Teyana Taylor

Nailed it, then I bailed!! I-CON-IC 🍸@iambranden

A post shared by Jimmy Neutch- Shumpert (@teyanataylor) on

Matthew Morrison z żoną Renee

Diddy jako Thor

https://www.instagram.com/p/BML0N6vgpR0/

Zara Larsson jako “disco scar”

Mariah Carey

Holiday times 😘

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Taraji P. Henson

#Halloween or #Character 🤔 💋💋💋

A post shared by taraji p henson (@tarajiphenson) on

Demi Lovato i Nick Jonas

Dorothy and scarecrow #halloween

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Happy Halloween 👻💀🎃

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Enrique Iglesias

Happy #Halloween #Weekend

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Leona Lewis

All gold everything 🌟

A post shared by Leona Lewis (@leonalewis) on

Zendaya

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele