Robert Chojnacki wraca! Nowa płyta, nowy teledysk “Dom pośród burz”

Nowa płyta Roberta Chojnackiego, piąta już w jego solowym dorobku przedstawia nam szeroką paletę gatunków muzycznych do których muzyk zdążył nas już przyzwyczaić.

Robert Chojnacki wraca z nowym albumem. „Piątka” bo tak nazywa się najnowsze dzieło muzyka łączy w swoich utworach to co najlepsze u Roberta Chojnackiego.

Pop, rock, dance okraszone wspaniałymi brzmieniami saksofonu, gitar, oraz sekcji rytmicznej. Mieszają się one na tej płycie jak gin z tonikiem.

W nagraniach wzięli również udział nasi wspaniali instrumentaliści (Piotr Nowak, Daniel Wręczycki, Joanna Dudkowska, Zbigniew Wrombel, Jacek Markuszewski, Jacek Królik i Ryszard Sygitowicz), co w połączeniu ze świetnymi tekstami oraz muzyką sprawia, że ten album na pewno wszystkich Państwa mile zaskoczy.

Robert Chojnacki, wieloletni saksofonista zespołu De Mono, od 1995 roku występuje jako artysta solowy.

Jego pierwszy album „Sax & Sex” zawierał takie popularne przeboje jak „Budzikom śmierć”, „Niecierpliwi” oraz „Prawie do nieba”. Kolejne płyty płyty Chojnackiego to „Sax & Dance” zawierająca taneczne remiksy utworów z debiutanckiego krążka oraz „Big Beat”, z którego pochodziły hity: „I Love You Do Bólu”, „Wianek z Gwiazd”.

Ostatni w dotychczasowej dyskografii Chojnackiego podwójny album nosi tytuł „Saxophonic”. W tworzeniu tej płyty udział wzięli znani wokaliści: Andrzej Piaseczny, Krzysztof Kiljański, Ryszard Rynkowski, Artur Gadowski, Andrzej Lampert i wielu innych.

Płyta „Piątka” ma premierę 10 listopada.

Oto szczegółowa tracklista:

1. Last Train
2. Corpodrama
3. Śpiewam swoje
4. Ulice twojego imienia
5. Dom pośród burz
6. Wszystkie chwile
7. Aretha
8. Układ gwiazd
9. Wiatr nad wrzosowiskiem
10. Muza ze snu
11. Kochankowie w nas
12. Letnia noc
13. Piątka

ZOBACZ TELEDYSK
ROBERT CHOJNACKI & – DOM POŚRÓD BURZ

https://www.youtube.com/watch?v=p1NPHQcoHnU

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!